Bleskovky

Články

Seriály

Tiskové zprávy

Události

Domů » Články

Soutěž o nejlepší mapu a nabídka stipendia GISportálu

Přidal v 9.4.2015 – 08:133 Komentáře(ů)
pivovar_slide_2

Máte zájem podívat se na 21. kartografickou konferenci, ale je pro Vás 2000 Kč účastnický poplatek překážkou? Máme pro Vás nabídku stipendia GISportálu. Jelikož jsme hlavní mediální partner konference a rádi bychom přilákali více mladých kartografů na tuto akci, rozhodli jsme se uspořádat soutěž o nejlepší mapu (podmínky jsou níže). O vítězi rozhodnete Vy – čtenáři v online hlasování. Autor(ka) nejlepší mapy dostane od nás stipendium ve výši 2000 Kč (=zaplatíme za něj účastnický poplatek).

V případě, že by některá z českých/slovenský geo/karto/gis firem měla zájem se k nám připojit a podpořit další zájemce z řad studentů, můžeme vyhlásit více vítězů – respektive, více studentů může získat toto stipendium. Proto prosíme firmy, aby v případě zájmu kontaktovaly redakci (redakce@gisportal.cz).

Podmínky

  • Téma: Mikropivovary v České republice.
  • Formát: libovolný – papír, digitál, online 3D, apod.
  • Termín uzávěrky: 1. 5. 2015 12:00 (přihlášené mapy zasílejte na redakce@gisportal.cz, v případě zasílání fyzických modelů se počítá razítko na obálce).
  • Podmínky účasti: Autor musí být student na VŠ (možno i pro doktorandy).
  • Ubytování, cestu a ostatní náklady si vítěz(ka) hradí sám.

3 Komentáře(ů) »

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar blog.