Bleskovky

Články

Seriály

Tiskové zprávy

Události

Domů » Články

T-MAPY představují novou technologii 3D Objekty pro Web GIS (TZ)

Přidal v 14.9.2017 – 20:04Žádný komentář
3D

T-MAPY představily technologii 3D Objekty pro T-MAPY Web GIS, která umožňuje vytvořit, prohlížet a analyzovat 360° 3D modely reálných objektů.

360° 3D modely představují zcela nový typ atributu prvků v GIS. Umožňují interaktivní prohlížení a analyzování celých objektů nebo jejich částí. 3D modely mají vysokou informační a dokumentační hodnotu a to nejlepší je, že jsou přímo integrovány v aplikacích postavených na T-MAPY Web GIS pomocí 3D modulu. 360° 3D modely reálných objektů mohou sloužit uživatelům pro interní potřeby (evidence majetku) nebo pro veřejnost (podpora turismu, vzdělávací účely, atd.) „Jsme první Web GIS na světě, který umožňuje našim uživatelům práci s 360° 3D modely přímo ve Web GIS.“ řekl Jaroslav Poláček, product manager technologie 3D Objekty. “360° 3D modely mohou být využity pro nejrůznější účely včetně dokumentací stavu např. soch a památek. Stejné 360° 3D modely mohou být zároveň použity ve veřejné mapě pro podporu turismu v obci, městě či regionu ke zvýšení příjmů z cestovního ruchu.” 

tmapy_3D

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar blog.