Bleskovky

Články

Seriály

Tiskové zprávy

Události

Domů » Bleskovky, Události

Soutěž EOvation Masters hledá mistry, kteří se s pomocí EO dat postaví dopadům klimatických změn

Přidal v 24.1.2018 – 08:42Žádný komentář
EOVation2

Chceš se stát součástí komunity lidí kolem využití dat z dálkového průzkumu Země pro adaptaci společnosti na klimatické změny? Pak se přihlas do EOVation Masters!

EOVation Masters je druhá technologická soutěž organizovaná podnikatelským inkubátorem ESA BIC Prague v rámci mezinárodního projektu EO ClimLab, který probíhá ve spolupráci s Ministerstvem dopravy. Cílem této soutěže je podpořit perspektivní návrhy na využití EO dat v produktech a službách zaměřených na adaptaci společnosti vůči změnám klimatu a podpořit jejich realizaci v praxi.

Soutěžit lze ve dvou kategoriích; v kategorii A je kladen důraz především na zpracování a validitu business plánu, zatímco návrh v kategorii B stačí strukturovat do podoby vědeckého článku s mapováním aplikovatelnosti a průzkumem trhu.

V rámci soutěže nabízí ESA BIC Prague účastníkům propojení s experty na různá odvětví a prokonzultovat svůj soutěžní návrh ať už a osobní konsultací, nebo v rámci workshopů, které ESA BIC na podporu soutěže organizuje.

Na vítěze soutěže čekají v obou kategoriích zajímavé ceny: finanční odměna (2000 Euro v kategorii A, 500 Euro v kategorii B), dále také pomoc s přípravou přihlášky pro vstup do ESA BIC Prague, možnost prezentovat svůj nápad na IAC Bremen, stáž v ESA BIC Prague, podpora v ověření realizovatelnosti navržené technologie a spousta dalších.

Účastníci mohou svůj soutěžní návrh poslat nejpozději do 18. 2. 2018 na e-mail esabicprague@czechinvest.org. Více informací na webu ESA BIC Prague, FB události nebo na webu projektu EO ClimLab.

EOVation1

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar blog.