Domů » Job: Datový analytik v oblasti GIS

Job: Datový analytik v oblasti GIS

Název Datový analytik v oblasti GIS
Společnost IPR
Místo Praha
Informace o pozici

Do sekce prostorových informací IPR Praha hledáme kolegu/kolegyni na pozici datový analytik GIS.

Požadavky na uchazeče:

  • pokročilá znalost GIS software (zejména ArcGIS)
  • základní znalost SQL a databází
  • programování v jazyce Python (knihovna arcpy výhodou)
  • analytické myšlení
  • znalost angličtiny (na úrovni porozumění technické dokumentaci)

Pracovní náplň (možná profilace ve vybraných okruzích):

  • tematické analýzy prostorových dat
  • geostatistka a statistika
  • data mining
  • práce s různými formáty dat (Geodatabase, GeoJSON, GML, XML)
  • opendata
  • příprava datových modelů a postupů pro zpracování geodat

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě + osobní příplatek, stravenky
  • 25 dnů dovolené, 3 sickdays
  • jazykové vzdělávání (anglický jazyk)
  • možnost odborného vzdělávání
  • přátelský mladý kolektiv
  • termín nástupu od 1.7.2017 nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis Mgr. Bohdanovi Baronovi na email: baron@ipr.praha.eu