Domů » Job: GIS analytik v životním prostředí.

Job: GIS analytik v životním prostředí.

Název GIS analytik v životním prostředí.
Společnost Šindlar s.r.o.
Místo Hradec Králové
Informace o pozici

Společnost ŠINDLAR s.r.o. vypisuje nové pracovní místo na pozici GIS analytik v životním prostředí. Vypisovaná pozice jsou na plný pracovní úvazek v Hradci Králové.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru životní prostředí, zaměření na vodní hospodářství, krajinářství výhodou nebo SŠ vzdělání v oboru životního prostředí, zaměření na vodní hospodářství, krajinářství výhodou
  • uživatelská znalost GIS, znalosti CAD programů výhodou
  • schopnost profesního seberozvoje a orientace v oblasti GIS systémů, v problematice
  • životního prostředí a vodního hospodářství
  • schopnost práce v kolektivu a komunikace s okolím
  • zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v mladém pracovním kolektivu v oblasti vodního hospodářství, životního prostředí, krajinářství, pozemkových úprav a projekce po zapracování klouzavou pracovní dobu
  • adekvátní finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům práce v kanceláři i v terénu (terénní průzkumy, mapování, geodetické měření, jednání s úřady)
  • práce na zahraničních projektech
  • využití GNU programů i nejmodernější techniky při zpracování zadaných úkolů
  • příspěvek na stravování

Hlavní náplň práce

  • zpracování studií v oblasti životního prostředí a krajinného plánování, zpracování povodňových plánů, zajištění podkladů pro projektování pozemkových úprav a vodního hospodářství po zapracování vlastní vedení projektů

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu sindlarova@sindlar.cz. Případné dotazy na stejné e-mailové adrese nebo telefonicky 775 766 627.