GISportal
Jedeme i díky Vám

GPS surveyor/geodet (nabídka práce)

Společnost AccuEarth s.r.o. hledá posily na pozici geodeta na sběr a měření GCP bodů v Evropských zemích. Společnost AccuEarth spolupracuje především s kvalitními společnostmi a nezávislými dodavateli z celého světa. V rámci našeho oboru si vytváříme silné vazby s našimi partnery a dodavateli, abychom zajistili kvalitní sběr dat. Momentálně hledá posily na červen a červenec. Upřednostňuje zkušené, licencované, certifikované geodety.

Požadují:

  • možnost pracovně vyjíždět na delší dobu po Evropských státech
  • schopnost domluvit se anglickým jazykem
  • zkušenosti z GIS, GPS, nebo geodetické domény
  • zkušenosti s totální stanicí, GNSS přijímačem a dalším vybavením jsou výhodou
  • práce na živnostenský list
  • flexibilní časové možnosti

Nabízí:

  • pracovní pozici v mezinárodním týmu
  • atraktivní platové ohodnocení
  • zajímavou pracovní náplň
  • placené cestovní výdaje
  • zaškolení

Pro více informací: http://accuearth.eu/

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete váš životopis (v angličtině a proč vás láká právě tato pozice) na mariana@accuearth.eu